Inżynier ds. Testów Oprogramowania

Numer referencyjny: 201903002

Jako Inżynier ds. Testów Oprogramowania będziesz brał udział w tworzeniu, a przede wszystkim testowaniu, oprogramowania do sterowania ultraprecyzyjną głowicą drukującą XTPL. Efekty Twojej pracy znacząco ułatwią zintegrowanie systemu z nadrzędnym oprogramowaniem zarządzającym procesem druku oraz skonfigurowanie pożądanych parametrów pracy głowicy.

ZAKRES ZADAŃ

  • Tworzenie zautomatyzowanych testów funkcjonalności systemów oraz testów integracyjnych;
  • Tworzenie nowych narzędzi ułatwiających testowanie i weryfikowanie skuteczności;
  • Wykonywanie testów na środowiskach testowych oraz ich ewidencjonowanie w systemie;
  • Wsparcie testów UAT i obsługa defektów;
  • Raportowanie statusu testów lokalnych i UAT;
  • Współpraca z działem rozwoju oprogramowania;
  • Uczestnictwo w badaniach, testach i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych;
  • Wsparcie dla operatorów oprogramowanych systemów;
  • Utrzymywanie bieżącej dokumentacji testowej.

OCZEKIWANIA OD KANDYDATÓW

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe techniczne z obszaru: elektroniki, inżynierii oprogramowania, telekomunikacji, mechatroniki;
  • Znajomość języków programowania C/C++;
  • Znajomość systemów kontroli wersji (GIT/SVN);
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów;
  • Umiejętność tworzenia środowisk testowych;
  • Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy;
  • Zdolności manualne, w tym obsługa narzędzi warsztatowych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie tekstów technicznych, komunikację mailową oraz tworzenie dokumentacji wewnętrznej.

DODATKOWE ATUTY

  • Znajomość IDE: Visual Studio oraz Eclipse;
  • Umiejętność programowania systemów wbudowanych opartych o procesory rodziny STM32;
  • Znajomość systemów typu ALM – Application Lifecycle Management;

OFERUJEMY

W XTPL dajemy Ci możliwość pracy w interdyscyplinarnym zespole tworzonym przez ludzi z pasją. Twoim i naszym sukcesem będą innowacyjne realizacje, którym początek dał pomysł i wiedza. Wierzymy w potencjał naszego zespołu, dlatego dbamy o jego rozwój dzięki warsztatom i szkoleniom, ale przede wszystkim komfortowym warunkom codziennej pracy w nowoczesnym laboratorium. Dodatkiem do konkurencyjnego wynagrodzenia jest motywacyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

Do udziału w kolejnym etapie rekrutacji zaprosimy wybranych kandydatów.

Dowiedz się więcej