Konstruktor Systemów Elektronicznych

Numer referencyjny: 201906001

Jako Konstruktor Systemów Elektronicznych, wykorzystasz swoją wiedzę i umiejętności rozwijając sterowany elektronicznie system drukujący tworzący modułową, zwartą konstrukcję. W ścisłej współpracy z zespołem technologicznym XTPL, zbudujesz najnowocześniejsze produkty mechatroniczne, które zrewolucjonizują dzisiejsze rozwiązania przemysłu!

Dołącz do organizacji zdobywającej rynek przełomowych technologii!

ZAKRES ZADAŃ

  • Opracowywanie, wytwarzanie i uruchamianie elektroniki,
  • Tworzenie dokumentacji projektowej (PCB, schematy i charakterystyki elektroniczne), dokumentacji użytkownika, dokumentacji przed i po sprzedaży, dokumentacji archiwizującej wypracowane wyniki pracy,
  • Współudział w procesie opracowania, wykonania, montowania, uruchamiania i testowania systemów mechatronicznych,
  • Przeprowadzanie symulacji i obliczeń elementów elektronicznych,
  • Dobór i montaż układów elektronicznych zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • Testy elektryczno-elektroniczne projektowanych układów,
  • Zlecanie i nadzór testów funkcjonalności układów elektronicznych,
  • Wykonywanie badań elektromechanicznych elementów sterujących,
  • Integrowanie poszczególnych układów funkcjonalnych w prototypach,
  • Poszerzanie wiedzy z zakresu narzędzi do projektowania systemów elektronicznych (Altium, Eagle),
  • Opracowywanie architektury części elektronicznej i firmware’owej,
  • Identyfikacja czynników ryzyka i podejmowanie wspólnie z zespołem zarządzającym niezbędnych działań zaradczych na poziomie merytorycznym.

NASZE OCZEKIWANIA

  • Zaawansowana wiedza z zakresu elektroniki, w szczególności systemów pomiarowych i sterowania,
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem systemów wbudowanych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność lutowania ręcznego,
  • Praktyczne umiejętności montażu, zdolności manualne, obsługa narzędzi warsztatowych.

TWOJE DODATKOWE ATUTY

  • Doświadczenie w konstruowaniu elektronicznych systemów sterowania dla systemów mechatronicznych,
  • Znajomość języka ANSI C i C++ dla obejmujące umiejętności tworzenie oprogramowania wbudowanego oraz na komputery PC (konsola),
  • Znajomość układów FPGA i języków HDL.

OFERUJEMY

W XTPL dajemy Ci możliwość pracy w interdyscyplinarnym zespole tworzonym przez ludzi z pasją. Twoim i naszym sukcesem będą innowacyjne realizacje, którym początek dał pomysł i wiedza. Wierzymy w potencjał naszego zespołu, dlatego dbamy o jego rozwój dzięki warsztatom i szkoleniom, ale przede wszystkim komfortowym warunkom codziennej pracy w nowoczesnym laboratorium. Dodatkiem do konkurencyjnego wynagrodzenia jest motywacyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.

Dowiedz się więcej